Gryfice, dnia 31.05.2017r.

Wniebowzięcia NMP w Gryficach
72-300 Gryfice

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją zasady konkurencyjności, zwracam się z zapytaniem ofertowym o cenę i warunki wykonania usługi.

1. Zamawiający: Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Gryficach, ul. 3 Maja 17, 72-300 Gryfice

1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Studium Wykonalności wraz z analizą finansową dla projektu pn.: „Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont i renowację kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gryficach” w ramach działania 4.1 Dziedzictwo kulturowe. Studium Wykonalności należy opracować zgodnie z wytycznymi dla działania 4.1 Dziedzictwo kulturowe - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Wszystkie istotne elementy Studium Wykonalności Wykonawca zobowiązany jest uzgodnić z Zamawiającym.

III. Termin wykonania zamówienia: do 03.07.2017 r.

1. Kryteria oceny ofert: Cena 100%.

Cena musi być podana w złotych polskich, cyfrowo i słownie, w kwotach netto i brutto
(z uwzględnieniem podatku VAT). W przypadku rozbieżności pomiędzy wartością wyrażoną cyfrowo a podaną słownie, jako wartość właściwa zostanie przyjęta wartość podana słownie.

Jeżeli cena oferty będzie budzić wątpliwości zamawiającego, co do możliwości wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez zamawiającego lub wynikającymi z odrębnych przepisów, zamawiający w celu ustalenia, czy oferta zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia, zwróci się do wykonawcy o udzielenie w określonym terminie wyjaśnień dotyczących elementów oferty, mających wpływ na wysokość ceny. Zamawiający może żądać w szczególności złożenia kalkulacji obliczenia ceny.

Zamawiający, oceniając wyjaśnienia, będzie brał pod uwagę obiektywne czynniki wpływające na obniżenie ceny, w szczególności oszczędność metody wykonania zamówienia, wyjątkowo sprzyjające warunki wykonywania zamówienia dostępne dla wykonawcy, wpływ pomocy publicznej udzielonej na podstawie odrębnych przepisów, koszty pracy.

Zamawiający odrzuci ofertę wykonawcy, który nie złoży wyjaśnień lub jeżeli dokonana ocena wyjaśnień potwierdzi, że oferta zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.

O zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy wykonali co najmniej jedną kompletną dokumentację aplikacyjną, która dotyczyła renowacji lub prac konserwatorskich przy obiekcie wpisanym do rejestru zabytków dla kościoła lub związku wyznaniowego o wartości nie mniej niż 3 mln zł.

1. Sposób obliczania punktacji przy ocenie ofert

Zamawiający udzieli zamówienia wykonawcy, którego oferta zdobędzie największą liczbę punktów, obliczoną zgodnie ze wzorem:

P = [(Cmin/Cbad) x 100]

gdzie:

P – łączna liczba przyznanych punktów we wszystkich kryteriach

Cminnajniższa cena oferty ze wszystkich złożonych, niepodlegających odrzuceniu, ofert

Cbadcena oferty badanej

1. Termin związania ofertą: 14 dni

VII. Sposób przygotowania oferty: Ofertę sporządzić należy w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem. Oferta winna być podpisana przez osobę upoważnioną. Ofertę należy złożyć w kancelarii parafialnej przy ul. 3 Maja 17, 72-300 Gryfice lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w temacie wiadomości: „oferta na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach działania 4.1 RPO WZ”.

VIII. Termin złożenia oferty.

Ofertę złożyć należy do dnia 09.06.2017r. do godz. 12:00

1. Osoba do kontaktu

Ks. Kazimierz Półtorak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 601 712 570