Previous Next

Konkurs na Najpiękniejszą Kapliczkę Fatimską

W związku z kończącym się Rokiem Fatimskim zorganizowaliśmy w naszej Parafii Rodzinny Konkurs na Najpiękniejszą Kapliczkę Fatimską pod hasłem:   „MODLITWA, POKUTA I NAWRÓCENIE” , którego rozwiązanie  miało miejsce  dn.15 .X. 2017r.  po Mszy Świętej o godz. 13-tej. Dyplomy uczestnikom wręczył ks. proboszcz Kazimierz Półtorak.  Organizując  ten konkurs chcieliśmy zaprosić rodziny z gryfickich parafii do głębszego przeżywania Roku Fatimskiego i przybliżyć znajomość treści Objawień Fatimskich. Poprzez zadanie konkursowe pragnęliśmy zachęcić do wspólnego odmawiania różańca i spędzania czasu razem. Ważnym celem konkursowym była aktywność twórcza dzieci i całych rodzin. Do parafii wpłynęło aż 71 prac.  Każda inna, niepowtarzalna i piękna. Jury  miało niełatwe zadanie z wyborem najpiękniejszych kapliczek. Prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gryficach.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.  S. Henryka Mirosława Stachlewicz

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.