Previous Next

Akademia Rozwoju Talentów

 

Od października w Oratorium, przy parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Gryficach, 15 niezwykłych Pań rozpoczęło formację Bożych Kobiet w Akademii Rozwoju Talentów. W czasie dziewięciu spotkań będą wspólnie poznawać zamysł Boga względem siebie, odkrywać to, że On nas umiłował, wybrał jako towarzyszki życia dla innych i jako te, które mają nieść życie wszystkim dokoła. To niezwykła misja, ale i zadanie. Nadszedł czas na „ARMIĘ BOŻYCH CÓREK”, które swoim życiem, powołaniem, słowem, gestem i niezwykłym sercem będą świadkami dla świata mocy Boga i piękna kobiecości.

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.