“Bal Świętych”

W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych w oratorium parafialnym odbył się “Bal Świętych” – zabawa dla dzieci małych i dużych.... Wśród bawiących się można było zobaczyć...... m.in.   i Św. Faustynę, i Hiacyntę, i Najśw. Maryję Pannę oraz wielu wielu Aniołków. Pani Magda śpiewem i animacją pełną humoru prowadziła zabawę, a Pan Tomek i Pan Daniel z Zespołem uwijali się w ubogaceniu muzycznym każdej minuty zabawy. Taniec, pląsy, śpiew i konkursy zapewniły miłe godziny świątecznego wieczoru dla przybyłych dzieci rodziców i opiekunów. Bal Świętych stał się już tradycyjną zabawą w naszej parafii ku radości Wszystkich Świętych: “Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko czyńcie w imię Pana Jezusa dziękując Bogu Ojcu przez Niego”. Do następnych spotkań.