Previous Next

Dzieci z Parafialnej Grupy Misyjnej

Szczęść Boże! Witajcie, tu dzieci z Parafialnej Grupy Misyjnej. Zapewne wszyscy wiecie, że głównym zadaniem naszego koła jest modlitwa za misje. Przez cały rok spotykaliśmy się w sali parafialnej, gdzie wykonywaliśmy wiele ciekawych zadań związanych z misjami, ale nie tylko. Mieliśmy też Msze Święte grupowe, w czasie których staraliśmy się zbliżyć do Pana Jezusa. Było też kilka występów teatralnych. A dziś nagroda za trud całorocznej pracy pojechaliśmy na wycieczkę do Zieleniewa, na  „ Dziki Zachód” . Atrakcji było co niemiara, każdy mógł wybrać coś dla siebie.  Pan Bóg dał nam wspaniały czas na zabawę, podarował nam też wymarzoną pogodę. Nie wierzycie? Zobaczcie foto relację. Dziękujemy Ks. Proboszczowi za dofinansowanie,         p. Lucynie i p. Agnieszce za opiekę i wspólnie spędzony czas a s. Henryce za zorganizowanie wyjazdu. Chwała Panu!

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.