Previous Next

Msza Święta na Zakończenie Roku Szkolnego

Msza Święta na Zakończenie Roku Szkolnego,

 Szkoła Podstawowa nr3

19 czerwca 2018 r. na Mszy Świętej, o godz. 10.00 wspólnie z wychowawcami i nauczycielami dziękowaliśmy Panu Bogu za Jego błogosławieństwo w czasie roku szkolnego i prosiliśmy o łaski na czas zbliżających się wakacji. Eucharystię odprawił: ks. Proboszcz Kazimierz Półtorak. Na koniec członkowie Koła Misyjnego otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Pozostałe zaś dzieci, wyróżniające się w całorocznym uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej i innych nabożeństwach, świadectwa ucznia Pana Jezusa. Wszystkim Życzymy wspaniałych, bezpiecznych WAKACJI!!! Pamiętajcie o niedzielnych spotkaniach z Panem Jezusem, On na Was czeka w kościele w każdą niedzielę.

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.