Previous Next

Wspólnota Posłani na wyjeździe.

W dniach 27-29 stycznia 2023r. Wspólnota Posłani, niemalże w pełnym składzie, wzięła udział w Kursie Jozue organizowanym przez Szkołę Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty. Kurs odbył się w Centrum Edukacyjno Formacyjnym w Koszalinie. W ramach niezwykle bogatego w treści kursu, podążając za postacią Jozuego, którego Bóg wybrał, aby wprowadził Jego lud do Ziemi Obiecanej, odkryliśmy sposoby na kształtowanie mentalności biblijnej do życia przepełnionego zwycięstwem, radością i błogosławieństwem Bożym. Nauczyliśmy się odnajdywać w naszym życiu obietnice, które Bóg nam daje, poznaliśmy sposoby na to, aby Bóg zwyciężał w walce duchowej oraz zrozumieliśmy, co oznaczają słowa: bądź mężny i mocny. Wspólnie się modliliśmy, uczestniczyliśmy w wykładach, braliśmy udział w ciekawych dynamikach. Chwile pomiędzy zajęciami obfitowały w rozmowy z sympatycznymi uczestnikami, którzy przybyli do Koszalina z różnych stron Polski. Był to czas przepełniony obecnością Bożą, kształtujący każdego z osobna, jak również nas razem we Wspólnocie. Aktualnie wdrażamy w życie nabyte umiejętności i wiedzę.

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.