XI   NIEDZIELA   ZWYKŁA                                               16.06.2024

  8:00Krystyna BARAN  (16) i za zm. z r. BARAN, GURBIN,  JAKIELÓW

  8:00Dominika, Hilary, Kazimierz,  Jan  z r.  FILIŃSKICH; Małgorzata ŁĄCZKOWSKA-MIKULSKA

10:00 † O Boże błogosł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jolanty z ok Imienin

10:00  W int. polskich rodzin o poszanowanie życia od poczęcia do

                                                naturalnej śmierci – int. od organizatorów IX Marszu dla Życia

11:30Janina i Michał  ZAWADZCY

13:00 † O Boże błogosł., potrzbne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jolanty z ok. Imienin

18:00 † Helena, Konstanty LACHOWICZ i zm. z r. LACHOWICZ

18:00 † Władysława (k)  JANERKA  (4)

 


    PONIEDZIAŁEK                                                             17.06.2024

  6:30Mikołaj TCHOROWSKI  (7)

18:00 † Maria i Zygmunt BILCZEWSCY;  Teresa i Zygmunt;  Anna i Stefan SZEWEŁA

18:00Irena BUCZKOWSKA (8);  Janusz BUCZKOWSKI

 


  WTOREK                                                                           18.06.2024

  6:30Stanisław BUJNOWSKI

11:00   W podziękowaniu za mijający rok szkolny Szkoły Podstawowej nr 3

18:00 † Helena i Tadeusz BARTCZAK;  Helena i Czesław WIELGUS;  Józef JARZĄB i Tadeusz MIŁOSZ

18:00  O Boże błogosł., potrzbne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bożeny WEGNER  z ok. 50 Urodzin

 


 ŚRODA                                                                                19.06.2024

  6:30Maria MIKULIN;  Władysław i Magdalena NAWARA

  9:00Zdzisław ROSA  (10)

18:00 † Janina, Jan, Józefa (k), Franciszek z r. BORYSOWSKICH; 

    Małgorzata, Jan, Józefa (k), Irena i Janusz DMOWSCY

 


 CZWARTEK                                                                          20.06.2024

  6:30Jan FLAKOWSKI (4);  Stanisław i Helena

18:00  † Wiesław MISIECKI  (2)

 


  PIĄTEK                                                                               21.06.2024

  6:30Maria  MIKULIN;  Władysław i Magdalena  NAWARA

18:00 † Sylwester  BAMBERSKI

18:00 † Andrzej MAŚKO  (4)

 


   SOBOTA                                                                             22.06.2024

  6:30Kazimierz (50) i Grzegorz (50) CIUPRYK;  Marianna  TEWS  (40)

  6:30Wanda, Stanisław, Piotr  OGIŃSCY

18:00 † Halina MATUSIAK (6)

18:00 † Mikołaj, Katarzyna FIR (17); Rozalia WALACH;  Zbigniew i Halina OLEK  i za zm. z r. BARĆ  i  KUNOWSKICH

 


   XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                 23.06.2024

  8:00Danuta KOŁTYŚ  (3)

  8:00Leokadia SULWIŃSKA  (7)

10:00Józef, Marianna  DĘBSCY;  Ewa  KUCZYŃSKA

11:30Stanisław ROZBICKI

13:00   O Boże błogosł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny, Magdaleny, Aleksandry,

                        Pauliny i Pawła z okazji Urodzin

18:00 † Jan BOBOLA i za zm. z rodz. BOBOLÓW i IWANICKICH

18:00 † Wanda  SZEPIET

 

 


 

 

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.