XXVIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA                              13.10. 2019

     7:30 † HENRYK, ROMUALDA (k), WIESŁAW PŁAŻALSCY

     7:30   O BOŻE BŁOG. I DARY DUCHA ŚW. DLA EMILII Z OK. 15   ROCZNICY URODZIN

     8:30 † ANNA, FELIKS, ZYGMUNT, EDWARD z r. DĘBSKICH

     8:30 †  ZOFIA, JAN ŚWISTEK

   10:00 † WANDA, MICHAŁ, ANDRZEJ, ELŻBIETA RYBAK

   11:30 † ALEKSANDRA (k), JÓZEF KOZŁOWSCY

   13:00 † JADWIGA WRONKOWSKA (17), KAZIMIERZ, ANISIMOWICZ JADWIGA

   13:00 † MARZENNA RYCHLIK – od dzieci z rodzicami i wychowawcami ze SP nr 3

   18:00 † LUDWIK LINKIEWICZ; STANISŁAWA (k) LINKIEWICZ

   18:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.13

   18:00 † MAŁGORZATA POLANOWSKA –miesiąc po pogrzebie


 PONIEDZIAŁEK                                                      14.10. 2019

     6:30   ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH KREWNYCH

   18:00 † MARIAN KRÓL

   18:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.14

   18:00 † STANISŁAW SZKUŁAT


    WTOREK  -                                                        15.10. 2019

     6:30 †  MARIANNA WITKOWSKA (1); ADAM WITKOWSKI; JADWIGA, STANISŁAW MURAWKA

     6:30 †  JADWIGA, KSAWERY SZPAJCHERT

   18:00 † MARIANNA WITKOWSKA (1), ADAM WITKOWSKI; JADWIGA, STANISŁAW MURAWKA

   18:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.15

   18:00 † CZESŁAW GURBION (36); JANINA, ANTONI


   ŚRODA                                                               16.10.2019 

     6:30 †  ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE

     9:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.9

     9:00 † MIECZYSŁAW CZAMAS – miesiąc po śmieci

   18:00  Z OK. 20 ROCZ. SAKR. MAŁŻEŃSTWA DAGMARY i MARIUSZA MARKOWSKICH – DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

   18:00 † IRENA, ANTONI, MAGDALENA, WINCENTY, JANINA, MARIANNA GRZESICZAK

   18:00 † STANISŁAW PIETRZAK (9)


  CZWARTEK                                                         17.10. 2019

     6:30 † ALEKSANDER

     6:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.17

   18:00 † IRENA WASINIAK

   18:00 † ZOFIA LESZCZYŃSKA (9); ALEKSANDER (27)

   18:00 †  PIOTR (24) i MARIANNA (7)   BUCZNIEWSCY


 

PIĄTEK                                                                 18.10.2019

     6:30  ZA ŻYJĄCYCH  I  ZMARŁYCH  DOBRODZIEJÓW

   18:00 † ANTONI GRZESICZAK – greg.18

   18:00 † WŁADYSŁAWA (k), MAŁGORZATA, TEODOR

   18:00 † NARCYZ SZABLIŃSKI


 SOBOTA                                                           19.10.2019

     6:30 †  ANTONI GRZESICZAK – greg.19

   16:00  ślubna

   18:00  Z OK. 65 ROCZ. MAŁŻEŃSTWA ZOFII i STANISŁAWA PYZÓW Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOGOSŁ.

   18:00 † STANISŁAW MAJOR

   18:00 † AGNIESZKA JAROSZ (7), KATARZYNA, LUCJAN, JAN, JANINA, KRYSTYNA, KAZIMIERZ, STEFANIA, JAN, WANDA


 XIX   NIEDZIELA   ZWYKŁA                          20.10. 2019

     7:30 † ROMAN PUŻYŃSKI (3)

     7:30 † ANTONI GRZESICZAK – greg.20

     8:30 † EWA SZCZEPANIK (4)

     8:30 † JÓZEF(28); ŁUCJA STASZAK; MARIA, EDWARD SAWICCY

   10:00 † FRANCISZKA (k), HENRYK, JERZY JAŚLAN

   11:30 † CZESŁAWA (k) i LEOPOLD LACHOWICZ i zm. z rodziny

   13:00  W18 R. UR. DLA ANNY O ZDROWIE I ŚWIATŁO D.Ś.

   18:00 † BOLESŁAW, HELENA, BOLESŁAW MIKOŁAJEWSCY

   18:00 † IRENA, LEON SZEPTERUK; LILA PAŁGAN


 

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.